Poliklinika Úvaly, s.r.o.

Poliklinika Úvaly je situována v mírném východním svahu na rohu Pražské a Raisovy ulice. Hlavní vstup je z přední, jižní strany polikliniky. Samostatný vstup na dětské oddělení je z Raisovy ulice. Vstup do lékárny je z východní strany objektu.

Původní budova zdravotního střediska byla postavena v roce 1955, přístavba vznikla v roce 1980. Budovy jsou vzájemně výškově posunuty o půl podlaží kolem centrálního schodiště a výtahu. Od roku 2008 provozuje polikliniku společnost Jiří Mareš, s.r.o. V roce 2011 byla dokončena kompletní rekonstrukce vnějšího pláště původních budov Polikliniky, v roce 2012 se rekonstrukce dočkaly rovněž vnitřní prostory. V roce 2013 byla otevřena zmodernizovaná lékárna, rozšířena byla kapacita míst k parkování a upraveny manipulační prostory za budovou, k lepší orientaci v areálu polikliniky slouží nově instalovaný vnější i vnitřní orientační systém.