STUDIO SANTÉ

Kosmetika a masáže Poliklinika ÚvalyKOSMETIKA & MASÁŽE

AROMATERAPIE & REFLEXNÍ TERAPIE

Ve Studiu Santé nabízíme kosmetické ošetření pleti profesionální kosmetikou Aromaterapie Karel Hadek. Základem naší péče je olejová kosmetika bez konzervačních látek, s přidáním éterických olejů, které spolu s rostlinnými oleji působí terapeuticky a pomáhají zlepšovat stav pleti i navozovat příjemnou atmosféru. Ošetření lze přizpůsobit aktuálnímu stavu pleti nebo psychickému stavu klienta.

V nabídce máme standardní základní ošetření pleti, dále intenzivní regenerační kúru, při níž jsou použity exkluzivní éterické oleje, zejména éterický olej z růže, santalu, ylang – ylangu a mrkvová semínka na tzv. anti-age efekt. Je možné využít při aplikaci pleťové masky nebo i samostatně jako regenerační kúru biostimulační neinvazivní laser, který účinkuje hluboko v pokožce, prokrvuje jí a hojí zánětlivé procesy (akné, vřídky, opary), oddaluje vznik vrásek a velmi účinně působí při hojení jizev po úrazech, akné, operací.
Dále poskytujeme regeneraci rukou formou teplých zábalu tzv. thermozábal, který prohřeje pokožku a klouby na rukou. V nabídce poskytovaných kosmetických služeb dále máme depilaci nežádoucího ochlupení, úpravu a barvení obočí, barvení řas.

Ve studio dále poskytujeme odborné masáže, a to jak klasickou masáž zad, aromaterapeutickou masáž celého těla, masáž lávovými kameny, reflexní masáž s uvolněním krční páteře a masáže reflexních bodů na ploskách nohou, reflexní diagnostiku. Více na www.studiosante.cz

­  Ordinační hodiny

PONDĚLÍ 09.00 - 19.00
ÚTERÝ ZAVŘENO (pracujeme v Českém Brodě)
STŘEDA ZAVŘENO (pracujeme v Českém Brodě)
ČTVRTEK 09.00 - 19.00
PÁTEK 09.00 - 19.00
SOBOTA ZAVŘENO
NEDĚLE ZAVŘENO

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!